Kontakt

OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SP. Z O.O. SP.K.

adres: Plac Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
NIP: 517-036-22-36, REGON: 180950466, KRS: 0000452408

Biuro handlowe (adres korespondencyjny):
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
ul. Kosynierów 1, 37-700 Przemyśl

infolinia OBPON: 0801 00 30 31
tel./fax: (16) 679-16-16
serwis internetowy: www.obpon.pl
e-mail: biuro@obpon.pl

konto bankowe: mBank S.A. Oddział Bankowości Korporacyjnej w Rzeszowie:
44 1140 1225 0000 5503 7200 1001


PREZES ZARZĄDU:
Krzysztof Kuncelman

e-mail: k.kuncelman@obpon.pl

PROKURENT:
Maciej Dratwa

e-mail: m.dratwa@obpon.pl

DYREKTORZY:
Rafał Kowalczyk

Dyrektor Zarządzający OBPON.PL

e-mail: r.kowalczyk@obpon.pl

Edyta Sieradzka

Dyrektor Generalny ds. Wizerunku Spółki

e-mail: e.sieradzka@obpon.pl

Małgorzata Tylewicz-Piwnik

Dyrektor ds. Prawnych

e-mail: m.tylewicz@obpon.pl

HANDLOWCY - ZESPÓŁ SPRZEDAŻY:
Damian Dratwa

tel. (16) 679-16-16 wew. 34, e-mail: d.dratwa@obpon.pl

regiony: małopolskie, łódzkie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

Agnieszka Jasińska

tel. (16) 679-16-16 wew. 35, e-mail: a.jasinska@obpon.pl

regiony: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Monika Krzyżanowska

tel. (16) 679-16-16 wew. 37, e-mail: m.krzyzanowska@obpon.pl

regiony: pomorskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie

Agnieszka Lewandowska

tel. (16) 679-16-16 wew. 46, e-mail: a.lewandowska@obpon.pl

regiony: mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie

KSIĘGOWOŚĆ:
Elżbieta Olewicz

ekonomista

GRAFIK:
Mariusz Czekierda

tel. (16) 679-16-16 wew. 40, e-mail: m.czekierda@obpon.pl

Formularz kontaktowy:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat:
Treść:
Wyslij
NASZE SERWISY INTERNETOWE:
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepelnosprawnych Organizacja Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.obpon.org
serwis informacyjny
www.obpon.pl
prezentacje firm
www.obpon.com.pl
serwis konsultacyjno doradczy (pytania i odpowiedzi)
www.vademecumwiedzy.pl
telefoniczna obsługa konsultacyjna
www.tok.obpon.pl
serwis dla płatników PFRON oraz firm udzielających ulg we wpłatach na PFRON
www.ulginapfron.pl
aplikacja do rozliczeń dofinansowań do wynagrodzeń
www.e-sod.pl
Portal rekrutujący dla osób niepełnosprawnych portal rekrutujący dla osób niepełnosprawnych
praca.obpon.pl
System ewidencji ulg we wpłatach na PFRON system ewidencji ulg we wpłatach na PFRON
www.ewidencjaulg.pl
aplikacja System Ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
www.e-zfron.pl
pełna oferta wydawnictw dla pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.ksiegarnia.obpon.pl
serwis prezentacyjny ośrodków rehabilitacyjno - wypoczynkowych
www.rehabilitacja.obpon.pl


Jesteś naszym gościem.
Copyright © 2014
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych